Divadlo rozmanitostí v Mostě "Vánoce tří sněhuláků" (17. 12. 2019)

Již tradičně se vypravily děti ze školky na divadelní představení do Mostu. Jelo se autobusem s cestovní kanceláří Trysk.

Po příjezdu do Divadla rozmanitostí posvačily loupáček, a už se mohlo na pohádku „Vánoce tří sněhuláků“.

Děti celou dobu čekaly, kdy přijdou na scénu ti sněhuláci. Pořád nic. Zatím na jevišti pobíhali jen tři andílci, čert a svatý Petr.

Čertík tedy sem tam vběhl i mezi děti, když něco hledal nebo chytal zlaté prasátko, ale děti se nebály, protože to byl hodný a legrační čertík.

Ke konci už to přišlo. Svatý Petr dětem nadělil jako dáreček pohádku, ve které hráli ti tři sněhuláci.

Byla to legrace.

Jeden byl jako generál a "komandoval" zbylé dva. Nakonec se všichni tři spřátelili a pomohli najít ztracenému pejskovi cestu domů.

Všechno dobře dopadlo a děti jely zpátky do školky na gulášek s těstovinami.