Týden s Večerníčkem u Sluníček

Ke Sluníčkům zavítal Večerníček.

u Sluníček s večerníčkem

Celý týden jsme s Večerníkem objevovali různé pohádky, hádali jsme barvičky ve Večerníčkovém kvízu, spojovali jsme pohádkové dvojice a postavy, cvičili jsme s papírovou čepicí na hlavě a s rozházenými letáky tak, jak to dělá Večerníček v televizi.

u Sluníček s večerníčkem u Sluníček s večerníčkem u Sluníček s večerníčkem

Mohli jsme si vyzkoušet s Patem a Matem, jak je těžké být kutilem (šroubování), dále jsme s Rákosníčkem lovili hvězdy z rybníka Brčálníka, s Makovou panenkou jsme navlékali korálky, s Vílou Amálkou jsme zase třídili kytičky podle barev, s pejskem a kočičkou jsme věšeli prádlo, Maxipsa Fíka jsme krmili kostičkami, s človíčkem jsme u stolečku stavěli srub, krtečkovi jsme šili kalhotky a zazpívali jsme si písničku od Karla Černocha – Večerníček.

u Sluníček s večerníčkem

Předškoláčci měli na grafomotorické cvičení připraveno několik úkolů s Večerníčkovým tématem.