ZAHRADNÍ SLAVNOST (18. 6. 2019)

Opět po roce se ke konci školního roku konala školní zahradní slavnost, letos na téma

„Jak Maxík hledal, až našel“.

Během jarního projektu děti provázel plyšový pejsek Maxík,

mnohé se ve školce naučil, děti ho braly na výlety, ven i za odměnu do postýlek.

Zahradní slavnost zahájil nádherný koncert našich dětí s flétničkami pod vedením paní učitelky Hany Kořenské.

Poté se děti rozutekly plnit úkoly na pět stanovišť po celé zahradě. Kdo měl splněno, mohl se podívat na zvířecí koutek farmy Pidi midi, kde byla kozička, selátko a kačenky.

Po namáhavém odpoledni dostalo každé dítko občerstvení, buchtu, ovoce a pití a poté jim Maxík předal tajnou mapu k pokladu.

A jak to dopadlo?

Každá třída našla svůj poklad, ve kterém děti nalezly plyšové přívěsky pejska Maxíka a diplom. Pak si chvilenku pohrály a odešly spokojeně domů.