Květnová besídka
Děti ze třídy Rybiček si pro své maminky, tatínky i prarodiče připravily několik básniček a písniček pro lepší náladu. Aby byla besídka zajímavá, zazněly veselé písničky a tóny nejen klavíru, ale i kytary. Nechyběla ani nekonečná píseň "Když jsem já sloužil", do které se zapojili i rodiče. Po poslední písničce, která patřila předškolákům, rozdaly děti svým maminkám dárečky a přáníčka a vrhly se na zaslouženou odměnu v podobě různých dobrůtek, které na ně čekaly na stolečku. Doufáme, že se besídka líbila a jak to na ní vypadalo, zdokumentoval šikovný tatínek Pavel Matoušek.













