Mateřská škola Zdravíčko, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Čarodějnické dopoledne u Sluníček

Čarodějnické dopoledne si děti užily v plné parádě. Hned ráno na ně čekala ve třídě paní čarodějnice, která jim přichystala čarodějnickou rozcvičku. Následovala čarodějnická módní přehlídka, strašidelná svačinka, prohlídka čarodějnické havěti, čarodějnické pexeso na okně a mohlo se vyrazit ven na plnění úkolů. Děti si tak vyzkoušely tvoření čarodějnických obrázků pomocí kouzelných drahokamů, házely kloboukem, třídily lektvary, vařily lektvar mládí ze švábů, létaly na koštěti slalom nebo navíjely jedovaté pavouky na pavučinku. Na zahradu dorazily ještě dvě čarodějnice s tanečkem, děti to pěkně rozhýbalo.

Za to, jak to děti dopoledne všechno zvládly, dostaly potvrzení za čarodějnické zkoušky a speciální dárek od ježibaby.

Zřizovatel školy:

UK_LOGO_RGBa28_4