Naše kuřátka
V pondělí 11. května se ve třídě "Motýlků" objevila líheň s pěti vajíčky. Děti po celé dny pozorovaly, poslouchaly a netrpělivě čekaly, kdy se proklovou malinká kuřátka. Ve středu jsme přivítali na Besídce nejen pro maminky své rodinné příslušníky a v jejím průběhu jsme si všimli, že se nám konečně vylíhlo to poslední, páté ;-)) Děti si s nadšením dokonce své malinkaté kamarády mohly pochovat, pomazlit!!!










