Divadélko Koloběžka - pohádka "O robotovi" (23. 1. 2023)

Pochmurné pondělí nám 23.1 přijelo rozzářit divadélko Koloběžka

s veselou pohádkou

„O robotovi“.

pohádka

Honzík Paleček neměl rád uklízení svého pokojíčku, a když viděl upoutávku v televizi na robota, který by mohl udělat vše za něj, rozhodl se ho pořídit domů. Robot se jmenoval Láďa a opravdu dělal to, co se mu řeklo. Utřel prach, zalil květiny.. ale jednou se porouchal a byl z toho celý popletený.

pohádka  pohádka  pohádka

pohádka  pohádka

Honzík si tedy zavolal na pomoc vědce Šroubka, který robota Láďu vyrobil. S pomocí dětí se snažil přivést Láďu k rozumu a opravit ho, ale nedařilo se. Společně jsme poté přišli na to, proč se vlastně Láďa porouchal. Honzík Paleček se totiž zapomněl chovat k robotovi slušně a jen mu rozkazoval. Pohádka končila veselým koncem.

Děti si divadelní představení s úsměvem a radostí užily a těší se na další návštěvu divadélka Koloběžka.

28_228_4